چهارشنبه ٢٩ اسفند ١٣٩٧ - 
1 2
 
منو اصلی
 
صفحه اصلي > نمایش اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

معرفی سامانه منبع یاب وزارت بهداشت

معرفی سامانه منبع یاب وزارت بهداشت

با سلام و احترام

به اطلاع می‌رساند اطلاعات بيش از 80،000 عنوان منبع اطلاعاتی الکترونيک شامل کتاب، مجله، فيلم و تصاوير آموزشی، راهنما و بانک اطلاعاتی از طريق سامانه منبع‌ياب(Resource Finder)در آدرس http://rsf.research.ac.irدردسترس همکاران قرارگرفته است. اين سامانه دربرگيرنده اطلاعات دسترسی به بيش از 40،000 عنوان مجله الکترونيک و حدود 40،000 عنوان کتاب الکترونيک شامل تمام مجلات، کتاب‌ها و بانک‌های اطلاعاتی مورد اشتراکوزارت بهداشت و دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور و نيز تمامی مجلات نمايه شده در بانک‌های اطلاعاتی معتبر ISI، PubMed و Scopus‌است. امکان جستجو و بازيابی منابع اطلاعاتی به صورت جستجوی لغتی و موضوعی و نيز دسترسی به فهرست و اطلاعات مجلات نمايه شده در بانک‌های اطلاعاتی ISI‌و Scopusدر اين سامانه فراهم شده است. در اين سامانه، رنگ علامت مقابل هر منبع در ستون سمت راست با نام Details، نشانگر وضعيت دسترسی به آن منبع است؛ به نحويکه نشان سبز در ستون مذکور به مفهوم وجود اشتراک، نشان نارنجی به مفهوم دسترسی رايگان   Open Access   و نشان خاکستری به معنای دسترسی در حد چکيده است. با کليک روی عنوان هر مجله يا کتاب می‌توان به طور مستقيم به آدرس اينترنتی و محتوای مجله و يا کتاب مذکور دسترسی پيدا کرد.

لازم به ذکر است که اين سامانه يکی از سامانه‌های دوازده‌گانه «نظام نوين اطلاعات پژوهش پزشکی ايران» با نام اختصاری (نوپا)ست که در درگاه اختصاصی آن در آدرس http://research.ac.ir در دسترس است. 


١٤:٥١ - چهارشنبه ٦ تير ١٣٩٧    /    عدد : ٦٣٨٤٩    /    تعداد نمایش : ١٥١


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
دانشگاه علوم پزشکی  شهید بهشــتی
دانشکده علوم توانبخشی

تهران-میدان امام حسین(ع)-خیابان دماوند(تهران نو)-روبروی بیمارستان بوعلی- دانشکده علوم توانبخشی www.rehab.sbmu.ac.ir      77561721    77542057

 

3871 - 021
 
o@sbmu.ac.ir
 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.