سه شنبه ٠٦ خرداد ١٣٩٩ - 
1 2 3
 
منو اصلی
 
صفحه اصلي > نمایش اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

معارفه دانشجویان جدید الورود در دانشکده علوم توانبخشی

معارفه دانشجویان جدید الورود در دانشکده علوم توانبخشی

به همت  انجمن اسلامی  روز سه شنبه مورخ 9 مهرماه معارفه دانشجویان جدید الورود در دانشکده توانبخشی برگزار شد.آقای دکتر خدادوست معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه و هیات همراه ایشان آقای دکتر حبیب زاده شجاعی مدیریت  دانشجویی -  دکتر هاشمی ورزی سرپرست مدیریت فرهنگی و فوق برنامه -  سرکار خانم کرداری از کمیته انضباطی -  سرکار خانم ساسان از فوق برنامه معاونت دانشجویی- آقای دکتر جهان مهر - خانم ضیایی از تربیت بدنی و جمعی از اساتید دانشکده و دانشجویان جدید الورود در این برنامه حضور داشتند .

 

 

ابتدا دکتر فرشاد اخوتیان ریس دانشکده علوم توانبخشی ، ضمن تبریک به دانشجویان جدید الورود و خیر مقدم به مهمانان ، دکترخدادوست و هیات همراه  به معرفی رشته های فیزیو تراپی و کار درمانی واپتومتری و شنوایی شناسی پرداخته و آماری از دانشجویان در مقاطع مختلف روزانه و پردیس ارائه دادند.سپس  دکتر خدادوست ،ضمن تبریک اغاز سال تحصیلی 99-98 به دانشجویان جدیدالورودو خیر مقدم  بیان  کردند دانشگاه درصدد فراهم نمودن بستر مناسب تر برای تحصیل وکسب مهارت های تخصصی،  فرهنگی و اجتماعی می باشد تا فارغ التحصیلان  در حوزه های علمی خود  بتوانند فعالیت حرفه ای  و تخصصی داشته باشند . تا توانمندی ها و مهارت های خود رادر جامعه به عرصه ظهور برسانند . این امر رسالت و وظیفه دانشگاه را در حیطه اموزش و اخلاق حرفه ای و توانمند سازی و کسب مهارت های ارتباطی و تخصصی مضاعف می کند . مهمترین بعد این امر، نحوه برخورد با بیمار است .آداب و ادب طبابت که جز اخلاق حرفه ای به حساب می آید. که حتی مهمتر از مهارت پزشکی می باشد . در ادامه ایشان اظهار نمودند دانشگاه شهید بهشتی با تمام قوا و بدنه از دانشجویان اعلام حمایت می کند زیرا قرار است در این زمینه تلاش شودتا نیروی جوان متخصص و متعهد و مسئول به حوزه  نظام سلامت باز گردند .تا بتواند خدمت رسانی لازم را در جامعه به عمل اوردند .

 

 

از دیگر برنامه های این مراسم معرفی مدیران گروه هر رشته و صحبت های ایشان در خصوص فعالیت های هر رشته در بیمارستان های تابعه بود . سپس کلیپی از فعالیت های انجمن دانشجویی پخش شد که فعالیت های ایشان در خصوص اردوهای جهادی بازدید از شیرخوارگاه ها .کارگاههای آموزشی .برگزار ی بازارچه خیره .جلسه پرسش و پاسخ .چاپ نشریه و برگزاری مجمع های عمومی ...از عملکردهای این حوزه  در سال های اخیربود . از دیگر برنامه های این جلسه معرفی مدیران گروه هررشته و آشنایی دانشجویان با رشته های خود و فعالیت هر رشته در بیمارستان های تابعه دانشگاه شهید بهشتی بود . در بخش دیگری از این جلسه کارشناس شورای انضباطی دانشگاه به ارائه توضیحاتی در مورد آیین نامه شورای انضباطی پرداخت و رعایت مسائل اخلاقی انظباطی را به دانشجویان توصیه کرد.

نماینده تربیت بدنی دانشگاه نیز ضمن معرفی امکانات تربیت بدنی، دانشجویان را به ورزش کردن مستمر در طول تحصیل دعوت کرد. دبیر شورای صنفی دانشجویی خانم اسدی نیز توضیحی از فعالیت های شورا را بیان نمودند .

 دکتر جهانمهر از دیگر مهمانان برنامه بودند ایشان مدیر گروه اقتصاد سلامت مدیر فن آوری دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی هستند که سخنانی در خصوص فرصت های شغلی و کار آفرینی .ایجاد و تشکیل کمیته فن آوری در تمامی دانشکده ها از جمله دانشکده توانبخشی و تبدیل دانشگاه به دانشگاه نسل سوم به ایراد سخنرانی پرداختند .

رویین تن مسئول روابط عمومی دانشکده علوم توانبخشی


١٥:٠٠ - سه شنبه ٩ مهر ١٣٩٨    /    عدد : ٨٣٤١٥    /    تعداد نمایش : ٢٦٠


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
دانشگاه علوم پزشکی  شهید بهشــتی
دانشکده علوم توانبخشی

تهران- خیابان دماوند(تهران نو) روبروی بیمارستان بوعلی دانشکده علوم توانبخشی     77561721    77542057

 

3871 - 021
 
o@sbmu.ac.ir
 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.