پنج شنبه ١٠ آذر ١٤٠١ - 
1 2 3 4
 
منو اصلی
صفحه اصلي > معاونت آموزشي پژوهشی > معرفی معاونت آموزشی- پژوهشی 
 
 

 

سرکار خانم دکتر سیده صدیقه سادات نعیمی

دکترای تخصصی (PhD) / فیزیوتراپی 


سمت : معاونت آموزشی پژوهشی


رتبه علمی: استاد


پست الکترونیک : naimi.se@sbmu.ac.ir

 

 

 

 

پیام معاونت آموزشی پژوهشی

 

" به نام پروردگار یکتا"

يرفع االذين آمنو منكم و الذين اوتوالعلم درجات

 

یکی از اهداف راهبردی مراکز دانشگاهی اصول صحیح برنامه ریزی و فراهم نمودن امکانات لازم برای رشد و بالندگی استعدادهای خلاق دانشجویان خود درجهت شکوفایی و تولید علم و پژوهش جامعه می باشد. حوزه معاونت آموزشی-پژوهشی دانشکده علوم توانبخشی در تمام سالها تلاش داشته تا با توجه به این امر مهم در راستای سیاست های کلان دانشگاه علوم پزشکی گام بردارد.  فعالیت های این معاونت در دانشکده در این دو حوزه به امور زیر خلاصه می شود:

الف: بخش آموزشی

بخش آموزشی به اجرای سیاستگذاری های هماهنگ با دانشگاه و وزارت خانه ، تلاش برای پیشبرد برنامه ها و فعالیت های آموزشی دانشکده در چهار رشته مصوب، تلاش برای راه اندازی مقاطع تحصیلی بالاتر ، ارزیابی و ارائه گزارش های لازم می پردازد. پایش و ارزیابی عملکرد آموزشی دانشجویان، اعضای هیأت علمی و مدیران گروههای آموزشی در هر نیمسال، برنامه ریزی آموزشی دانشکده از دیگر وظایف این بخش است. گروه های آموزشی، دفتر توسعه آموزش، دایره امتحانات، آموزش و اطاق اساتید از واحدهای زیر مجموعه ی بخش آموزشی هستند.

ب: بخش پژوهشی

بخش پژوهشی به طور گسترده فرآیند رسیدگی طرح های تحقیقاتی اساتید، ارتباط با صنعت و فناوری و کنگره ها و سمینارها را بر عهده دارد.همچنین امور بررسی پایان نامه ها و طرحهای تحقیقاتی دانشجویی در شورای پژوهشی دانشکده، ارسال آنها به معاونت پژوهشی دانشگاه از طریق سیستم پژوهان و انجام کلیه امور پژوهشی مربوط به دفاع دانشجویان کارشناسی، کارشناسی ارشد، و دکترا نیز بر عهده این بخش است. دفتر پژوهش، کتابخانه  و واحد فناوری اطلاعات از واحدهای زیر مجموعه بخش پژوهش هستند.

 

دکتر سیده صدیقه سادات نعیمی

معاونت آموزشی پژوهشی دانشکده علوم توانبخشی

دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

 

 مسئول دفتر ریاست

سید محمد حسین امامی        

پست الکترونیک:emami1349@gmail.com

تلفن : 77861407

تلفن داخلی :212

 

 

 
دانشگاه علوم پزشکی  شهید بهشــتی
دانشکده علوم توانبخشی

تهران- خیابان دماوند(تهران نو) روبروی بیمارستان بوعلی دانشکده علوم توانبخشی     77561721    77542057

 

3871 - 021
 
o@sbmu.ac.ir